Son Dakika

SİLİVRİLİ YÜZME AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ BAŞARIYA DOYMUYOR

Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarına katılan Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak turnuvaya adeta damga vurdu.

GENEL 13.04.2023, 23:48 Sümeyye Coşkun
SİLİVRİLİ YÜZME AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ BAŞARIYA DOYMUYOR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yoğun gayretleriyle kurulan Yüzme Akademisinin öğrencileri, katıldığı yarışma ve turnuvalarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri, Türkiye Okul Sporları Federasyonunun düzenlediği Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarına adeta damga vurdu. Üsküdar’da bulunan Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen ve 192 sporcunun katıldığı turnuvaya, Silivri Belediyesi Yüzme Akademisinden 25 sporcu katıldı. 50, 100 ve 200 metre mesafelerde düzenlenen müsabakalarda Silivri Belediyesi Yüzme Akademisi öğrencileri; 4 altın, 6 gümüş ve 14 bronz olmak üzere toplamda 24 madalya kazanarak unutulmaz bir başarı elde etti.

SIRALAMAYA GİREN YÜZME AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ:

Okullar Arası Paletli Yüzme Minikler İstanbul İl Birinciliği Yarışmalarında sıralamaya giren sporcular ve sıralamaları şu şekilde:

Kızlar 200 Metre Çift Palet Minik A Kategorisinde;

· Zeynep Erva Başyiğit 1’inci

· Nil Münevver Yalçınkaya 4’üncü

· Ada Beren Ağal 6’ncı

· Derin Demiray 7’nci

200 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

· Uras Akyüz 2’nci

· Ege Arık 4’üncü

· Tuna Onat Gaval 7’nci

50 Metre Çift Palet Kızlar Minik B Kategorisinde;

· Duru Ebicinoğlu 1’inci

· Zeyno Orçin 2’nci

· Ada Lina Eken 3’üncü

· Nazlı Hilal Göçer 4’üncü

· Aysima Kurucu 5’inci

· Asya Nil Pamuk 6’ncı

· Defne Güllüel 7’nci

· Belinay Eker 8’inci

· Berra Tanem Avcı 9’uncu

· Sedef Bilge Sevimli 10.’uncu

50 Metre Çift Palet Kızlar Minik A Kategorisinde;

· Zeynep Erva Başyiğit 3’üncü

· Nil Münevver Yalçınkaya 4’üncü

· Ada Beren Ağal 7’nci

50 Metre Çift Palet Erkekler Minik B Kategorisinde;

· Sadık Cengiz Mert 2’nci

· Poyraz Ahmet Ekşi 3’üncü

· Meriç Arslantaş 5’inci

· Arda Felek 6’ncı

· Ömer Enes Başyiğit 7’nci

50 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

· Uras Akyüz 3’üncü

· Tuna Onat Gaval 5’inci

· Ege Arık 10’uncu

100 Metre Çift Palet Kızlar Minik B Kategorisinde;

· Ada Lina Eken 1’inci

· Aysima Kurucu 2’nci

· Nazlı Hilal Göçer 3’üncü

· Duru Ebicinoğlu 4’üncü

· Zeyno Orçin 5’inci

· Defne Güllüel 6’ncı

· Berra Tanem Avcı 7’nci

· Sedef Bilge Sevimli 8’inci

· Fadime Yeliz Mert 10’uncu

100 Metre Çift Palet Kızlar Minik A Kategorisinde;

· Zeynep Erva Başyiğit 1’inci

· Nil Münevver Yalçınkaya 3’üncü

· Ada Beren Ağal 5’inci

· Derin Demiray 9’uncu

100 Metre Çift Palet Erkekler Minik B Kategorisinde;

· Meriç Arslantaş 2’nci

· Poyraz Ahmet Ekşi 3’üncü

· Arda Felek 5’inci

· Sadık Cengiz Mert 6’ncı

· Ömer Enes Başyiğit 8’inci

100 Metre Çift Palet Erkekler Minik A Kategorisinde;

· Uras Akyüz 2’nci

· Tuna Onat Gaval 3’üncü

Ege Arık 6’ncı

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Haziran 2023
İmsak 03:29
Güneş 05:26
Öğle 13:07
İkindi 17:06
Akşam 20:38
Yatsı 22:26
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 34 82
2. Fenerbahçe 34 77
3. Beşiktaş 35 77
4. A.Demirspor 35 66
5. Başakşehir 35 59
6. Trabzonspor 35 57
7. Konyaspor 35 50
8. Karagümrük 35 48
9. Kayserispor 35 46
10. Kasımpaşa 35 43
11. Ankaragücü 35 42
12. Antalyaspor 35 41
13. Alanyaspor 36 41
14. Sivasspor 35 40
15. İstanbulspor 35 38
16. Giresunspor 35 37
17. Ümraniye 35 30
18. Gaziantep FK 35 25
19. Hatayspor 35 23
Takımlar O P
1. Samsunspor 36 78
2. Rizespor 36 68
3. Pendikspor 36 67
4. Bodrumspor 36 62
5. Sakaryaspor 36 62
6. Eyüpspor 36 62
7. Göztepe 36 60
8. Manisa FK 36 56
9. Keçiörengücü 36 56
10. Bandırmaspor 36 55
11. Boluspor 36 52
12. Altay 36 40
13. Erzurumspor 36 39
14. Tuzlaspor 36 38
15. Gençlerbirliği 36 38
16. Altınordu 36 35
17. Adanaspor 36 25
18. Denizlispor 36 23
19. Yeni Malatyaspor 36 16
Takımlar O P
1. M.City 38 89
2. Arsenal 38 84
3. M. United 38 75
4. Newcastle 38 71
5. Liverpool 38 67
6. Brighton 38 62
7. Aston Villa 38 61
8. Tottenham 38 60
9. Brentford 38 59
10. Fulham 38 52
11. Crystal Palace 38 45
12. Chelsea 38 44
13. Wolves 38 41
14. West Ham United 38 40
15. Bournemouth 38 39
16. Nottingham Forest 38 38
17. Everton 38 36
18. Leicester City 38 34
19. Leeds United 38 31
20. Southampton 38 25
Takımlar O P
1. Barcelona 37 88
2. Real Madrid 37 77
3. Atletico Madrid 37 76
4. Real Sociedad 37 68
5. Villarreal 37 63
6. Real Betis 37 59
7. Osasuna 37 50
8. Athletic Bilbao 37 50
9. Girona 37 49
10. Rayo Vallecano 37 49
11. Sevilla 37 49
12. Mallorca 37 47
13. Cadiz 37 41
14. Getafe 37 41
15. Valencia 37 41
16. Almeria 37 40
17. Celta Vigo 37 40
18. Real Valladolid 37 39
19. Espanyol 37 36
20. Elche 37 24
sanalbasin.com üyesidir